Szkoła Wokalu

Kasia Jaguścik
Kasia Jaguścik

Jestem wokalistką, śpiewam od wielu lat. Od 2008 r. trenuję głos pod okiem Bartka Cabonia. Lekcje śpiewu pobierałam także u Grega Enriqueza (nauczyciela m.in. Celine Dion), a w 2010 r. miałam przyjemność doskonalić wokal u Jeffreya Skousona. Przez kilkanaście lat podążania własną drogą muzyczną najpierw poznałam świat wokalisty z perspektywy osoby intensywnie pracującej nad swoim głosem. Później mogłam zacząć być obecna w świecie innych wokalistów jako trener wokalny, co każdego dnia jest dla mnie niewyczerpanym źródłem doświadczenia, motywacji i inspiracji do dalszej pracy.

Działam w autorskim projekcie Jaguścik & Krakowiak, współtworzę muzykę i teksty swoich piosenek. W 2014 r. wydaliśmy singiel "Moje ulice". Niedługo ukaże się nasza debiutancka płyta, na której oprócz "Moich ulic" znajdzie się osiem innych kompozycji. Stale trenuję swój głos, co daje mi ogromną satysfakcję.

Jeśli głos to dla Ciebie narzędzie pracy, lekcje śpiewu i emisji są dla Ciebie. Z przyjemnością pokażę Ci, jak uzyskać zdrowe i piękne brzmienie - najlepszą możliwą wokalną wersję siebie - i zlikwidować wszystkie czynniki, które mogą ograniczać Twoje możliwości. Higiena głosu i poprawne wydobywanie dźwięków to często zaniedbywany temat, niestety pełen mitów i błędnych metod nauczania. A im zdrowszy i lepiej wyszkolony głos, tym większy komfort dla wokalisty i przyjemność dla słuchacza.

Aga Szewczyk
Aga Szewczyk

Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Śpiewa, pisze, komponuje. W muzyce szanuje nowatorstwo i niecodzienne charaktery twórców. We współpracy z ludźmi ceni sobie przyjazną atmosferę.

Brała udział w wielu warsztatach wokalnych, występowała jako chórzystka (Festiwal w Opolu, Top Trendy, Telekamery).

Śpiewająca uczestniczka znanych muzyczno-zimowych wyjazdów Snow Dj Week. Ogromnym doświadczeniem był dla niej udział w programie Idol. Jest finalistką drugiej jego edycji.

Występowała w V edycji The Voice of Poland.

Obecnie śpiewa w zespole Muzykolot oraz Aga Szewczyk Akustycznie.