Powrót
19.04.2023

Przejęcie Saturn Fitness przez Benefit Systems

W doradztwo prawne związane z konsolidacją rynku fitness jesteśmy zaangażowani od lat. Od 2015 roku zrealizowaliśmy kilkanaście transakcji, w tym również te największe pod względem wartości i ilości przejmowanych klubów.

Ostatni czas był również dla nas bardzo aktywny w tym obszarze. W zeszłym tygodniu z powodzeniem zamknęliśmy 30m transakcję przejęcia sieci Saturn Fitness przez Benefit Systems SA.

Transakcja ta, w której doradzaliśmy wspólnikom Saturn Fitness, była uwieńczeniem skomplikowanego procesu restrukturyzacji, który rozpoczęliśmy w związku z pandemią Covid-19 i która w pierwszej kolejności objęła polubowną i sądową renegocjację portfela umów najmu. Równolegle prowadzony był proces wyodrębnienia i skupienia w jednym podmiocie działalności fitness.

W ramach zespołu transakcyjnego LWW Saturn Fitness doradzał Krzysztof Łyszyk, Karolina Poloczek oraz Kamil Lewiński przy wsparciu Anny Matyji-Sławińskiej. Za obszar procesowy, odpowiedzialny był Wiktor Wesołowski, Roksana Góral oraz Dominika Zalesińska.

Więcej informacji na temat tej transakcji:
https://lnkd.in/gUKjcq79 
https://lnkd.in/gppFxtnk 

 

Zobacz także

Restrukturyzacja Calypso Fitness S.A. i sprzedaż klubów do Benefit Systems

21.08.2023

Restrukturyzacja Calypso Fitness S.A. i sprzedaż klubów do Benefit Systems

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w ostatnich dniach doszło do ostatecznego zamknięcia wieloetapowej i złożonej transakcji restrukturyzacji grupy Calypso Fitness, w ramach której doradzaliśmy grupie i jej większościowemu akcjonariuszowi. 

Przejęcie Polish Properties przez RINA Prime Value Services

15.05.2023

Przejęcie Polish Properties przez RINA Prime Value Services

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Kancelaria LWW doradzała RINA Prime Value Services, włoskiemu podmiotowi należącemu do międzynarodowej grupy wiodących firm specjalizujących się w wycenie nieruchomości, przy przejęciu Polish Properties.

Wyróżnienie w rankingu firm prawniczych The Legal 500 EMEA 2023

14.04.2023

Wyróżnienie w rankingu firm prawniczych The Legal 500 EMEA 2023

Kancelaria LWW Łyszyk Wesołowski została wyróżniona w międzynarodowym rankingu firm prawniczych The Legal 500 EMEA 2023 w kategorii Firms To Watch: Dispute Resolution